609 298 145

Naprawa alternatorów i rozruszników Wrocław

Czy można naprawić alternator i rozrusznik?

Nasz serwis od wielu lat specjalizuje się w naprawie rozruszników i alternatorów aut wszystkich marek we Wrocławiu. Rozrusznik jest urządzeniem elektryczno-mechanicznym który służy to rozruchu silnika samochodu. Rozrusznik zasilany jest z akumulatora. Podczas rozruchu rozrusznik pobiera najwięcej energii elektrycznej. Rozrusznik w pojazdach o zapłonie samoczynnym, podczas rozruchu wykonuje około 200-300 obrotów na minutę. Natomiast w pojazdach z silnikiem benzynowym około 20-140 obrotów na minutę.

Dlaczego naprawa alternatorów we Wrocławiu?

Alternator jest istotnym elementem w naszym samochodzie. Alternator zasila nasz samochód w energię elektryczną i stale ładuje akumulator który gromadzi energię elektryczną.

Na czym polega regeneracja rozrusznika / alternatora?

Aby zregenerować alternator trzeba go rozebrać, więc niezbędne jest jego wymontowanie z samochodu. Po wymontowaniu mamy możliwość przeglądu jego elementu i wymianie zużytych części. Gdy wszystkie zużyte części zostaną wymienione, złożony alternator montuje się z powrotem w samochodzie. Jego przetestowanie odbywa się tuż przed zamontowaniem jak i po zamontowaniu już w samochodzie.

Co wpływa na szybkie zużycie rozrusznika?

Do czego służy alternator?

Alternator składa się z trzech głównych części, nazywanych stojanem, wirnikiem i prostownikiem. Wirnik (elektromagnes) obraca się w stojanie (cewka z drutu), wytwarzając prąd przemienny (AC). AC to rodzaj energii, której używasz w domu do oświetlenia i zasilania urządzeń elektrycznych. Nowoczesne samochody działają na prąd stały (DC), więc zadaniem prostownika jest zmiana prądu zmiennego na prąd stały, którego potrzebuje Twój samochód i akumulator. Jeśli którakolwiek z części przestanie działać prawidłowo, Twój alternator nie będzie generował mocy i możesz zauważyć, że bateria się rozładowuje lub samochód nie uruchamia się. Może się to wydawać skomplikowane, ale wykwalifikowani mechanicy AutoMend w Manchesterze dokładnie wiedzą, co zrobić, aby rozwiązać problemy z niskim poziomem naładowania baterii. Możesz na nich polegać, jeśli chodzi o udzielenie rozsądnych porad, Nie daj się zaskoczyć z umierającą baterią lub samochodem, który się nie uruchamia. Gdy tylko zauważysz problem, skontaktuj się z warsztatem AutoMend w pobliżu Manchesteru i umów się na diagnozę i naprawę. Możesz być pewien, że otrzymasz rzetelną i rzetelną poradę oraz wysokiej jakości naprawę w realistycznej cenie.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: 609 298 145

Nasza oferta:

Szybki kontakt:

tel/fax: 71 373 03 96
kom.: 609 298 145

Lokalizacja:

WROCŁAW
ul. Terenowa 60
(Terenowa 60 - 700m od Borowskiej / Za wiaduktem w lewo)
KRZYKI - Gaj

Zobacz nas na:

Auto serwis Borejko na Google Maps