609 298 145

Diagnostyka Komputerowa Krzyki Wrocław

Kontrola diagnostyczna jest bardzo ważna, ponieważ może wykryć potencjalny problem z samochodem, nawet przed awarią. Skomputeryzowany sprzęt skanuje system pojazdu w celu wykrycia wszelkich usterek, bez względu na to, jak drobne lub poważne. Test diagnostyczny to szybki, łatwy i dokładny sposób na wykrycie wszelkich usterek i daje szansę na ich naprawienie, zanim staną się większe i droższe. Gdy Twój samochód ma usterkę, może to być widoczne jako lampka ostrzegawcza na desce rozdzielczej. Jeśli lampka zgaśnie, system zapisze kod usterki, aby warsztat mógł go znaleźć podczas diagnostyki.

Istnieje wiele różnych znaków, które wskazują, że Twój pojazd wymaga kontroli diagnostycznej. Zasadniczo, jeśli podejrzewasz, że wystąpił problem z Twoim samochodem, ale nie wiesz co, prawdopodobnie zechcesz zarezerwować kontrolę diagnostyczną, aby dowiedzieć się, na czym polega problem. Oto kilka kluczowych znaków:

Kiedy samochód wymaga diagnostyki?

Lampka ostrzegawcza silnika - jeśli lampka ostrzegawcza silnika pojawia się na desce rozdzielczej, ważne jest, aby jak najszybciej udać się do warsztatu, ponieważ istnieje wiele różnych problemów, które może sygnalizować lampka. Dziwne odgłosy - wszelkie dziwne dźwięki dochodzące z samochodu należy sprawdzić, zanim staną się poważniejszym problemem. Niektóre z tych dźwięków mogą obejmować; wycie z maski, nienormalnie głośny wydech, nierówny hałas silnika, pisk hamulców lub skrzypienie biegów. Dym - jeśli widzisz dym lub parę wydobywającą się spod maski, Twój pojazd może się przegrzewać. Wibracje - jeśli zauważysz jakiekolwiek wibracje lub szarpanie pod hamulcem, problem może być spowodowany pracą tarcz lub klocków hamulcowych. Jednak może to również wskazywać na problem z zawieszeniem lub układem kierowniczym.

Nasza oferta:

Szybki kontakt:

tel/fax: 71 373 03 96
kom.: 609 298 145

Lokalizacja:

WROCŁAW
ul. Terenowa 60
(Terenowa 60 - 700m od Borowskiej / Za wiaduktem w lewo)
KRZYKI - Gaj

Zobacz nas na:

Auto serwis Borejko na Google Maps